Zdobywanie FORTUNY M.R. Kopmeyer

No i w końcu nastał czas na recenzję książki. Uwielbiam czytać i chciałabym napisać o wszystkim, co już przeczytałam. HA! Jednak czas ogranicza także mnie. Z dwójką małych dzieci nie zawsze jest ochota i siły aby usiąść i napisać jeszcze coś sensownego. Do tego cały czas aktywnie prowadzę mój biznes. Blog jest takim dodatkiem, trochę spełnieniem marzeń, ale przede wszystkim jest owocem właśnie książki „Zdobywanie fortuny” M.R. Kopmeyer’a.

Ta pozycja wpadła mi w ręce na wyprzedaży w jednym z marketów. Wyszperałam ją z kosza i kosztowała mnie całe 4,90zł. Najlepsza inwestycja w moim życiu!

W ostatnich dniach przeczytałam ją poraz drugi. Kolejne podejście do tej książki i zupełnie inne wnioski. Zachwyciła mnie tak samo jak za pierwszym razem, jednak teraz zaczęłam stosować zapisane w niej rady w życiu. No i tak po odpowiedzeniu sobie na 61 magicznych pytań zapadła decyzja PISZĘ BLOG!

Książka, którą czyta się niezwykle lekko. Duża ilość, krótkich rozdziałów sprawia, że zawsze jest chwila, by przewrócić kilka kartek i skończyć w nowym miejscu. (Mi przynajmniej bardzo to pomaga w czytaniu, bo z książką wędruje po całym domu). Pozycję polecam każdemu: i osobie na etacie i budującej swój biznes. Dlaczego? Ponieważ pobudza kreatywne myślenie. Na każdym kroku mowa jest o krzesaniu pomysłów „wymyśl coś, ulepsz coś”. W każdym rozdziale są zawarte zasady w jaki sposób można odnieść sukces. Chociaż według mnie są to także wskazówki, które pomagają lepiej żyć zarówno samemu ze sobą jak i w społeczeństwie. Uniwersalne prawa zawarte w jednej książce!

Jeśli szukasz książki, która jasno i wprost przekaże Ci, co musisz zrobić aby stać się bogatym, to jest to właśnie ta pozycja. Prościej napisać już się nie da!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *