Jak jednym prezentem uszczęśliwić wiele osób?!

Jakiś czas temu natknęłam się na wpis odnośnie wspierania biznesów najbliższych i znajomych.

Kliknij tutaj, a go przeczytać 

Ten wpis bardzo mnie zaintrygował, z resztą nie tylko mnie, bo został wiele razy udostępniony na Facebook’u. Komentarze jakie znalazłam na ten temat są smutne. Niestety tak jest i sama tego doświadczam. Nie chcę narzekać, tylko skierować uwagę na to, że w prosty sposób można się nawzajem bardzo wspierać.

Zbliżają się Święta, więc może zamiast „latać” po marketach i tracić czas (największy deficyt XXI wieku) na szukanie prezentów, może warto rozejrzeć się i kupić coś od naszych znajomych. Może prowadzą firmę w MLM tak jak ja i mają dostęp do bardzo dobrej jakości produktów (kosmetyki, perfumy, suplementy diety itp.), może ktoś robi na drutach jakieś cuda (czapki, ocieplacze na dzbanki z herbatą, etui na okulary), może ktoś robi śliczną, niepowtarzalną biżuterię, może ma sklep z torebkami albo szyje piękne zabawki lub poduszki.

Zastanów się, czy nie warto uszczęśliwić obdarowywaną osobę nadzwyczajnym prezentem, a przy okazji swojego znajomego wesprzeć w tym, co robi. Aby zamówić taki prezent wystarczy telefon albo wspólna kawa. Czy nie jest to milsze spędzenie czasu niż denerwując się przed centrum handlowym szukając miejsca na parkingu lub stojąc spoceni w kolejce do kasy? Czy nie lepiej spędzić ten czas z rodziną?

Kiedy skontaktujesz się z tymi osobami to pomogą Ci wybrać coś odpowiedniego, dostosowanego cenowo, pewnie jeszcze pięknie zapakują i zrobią to wszystko z sercem (dla osób interesujących się metafizyką- taki prezent będzie miał większą energię 🙂 ) Mam nadzieję, że też się nad tym zastanowisz i chociaż jednym prezentem uszczęśliwisz wiele osób 🙂

Poniżej linki, może tam znajdziecie fajny prezent, no i oczywiście zapraszam do mnie.

Czary-Mamy

Kropeczka

Czajnik

Rękodzieło z pasją tworzone

Zachęcam też aby w komentarzach zostawiać linki do swoich niepowtarzalnych produktów, którymi można kogoś obdarować.

One thought on “Jak jednym prezentem uszczęśliwić wiele osób?!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *